Novinky

22.10.2014 - I.S.R. RACING ZAKONČIL TESTY WORLD SERIES BY RENAULT V JEREZU DOBRÝM VÝSLEDKEM

Jerez de la Frontera, 22. října – Český tým I.S.R. Racing si i dnes na okruhu v Jerezu de la Frontera připsal povzbudivé výsledky. Opět nasadil Švéda Gustava Malju a Francouze Andreu Pizzitolu, kteří pokračovali v přechodu z Formule Renault 2.0, s níž závodili doposud.

Více >>

21.10.2014 - I.S.R. RACINGU PATŘILO PRVNÍ DEN TESTŮ V JEREZU MÍSTO V TOP 10

Jerez de la Frontera, 21. října – Jen pár dnů po skončení letošní sezóny World Series by Renault se I.S.R. Racing vrátil v Jerezu de la Frontera zpátky na trať v rámci prvního dne posezónního testování. Monoposty Formule Renault 3.5 znovu nastartovaly své motory na zrádném andaluském okruhu a český tým pro oba dnešní segmenty testu přivítal dva nové jezdce, nováčky Andreu Pizzitolu a Gustava Malju.

Více >>

19.10.2014 - ZÁVODNÍ INCIDENT DONUTIL I.S.R. RACING ODSTOUPIT ZE DRUHÉHO ZÁVODU V JEREZU

Jerez de la Frontera, 19. října – I.S.R. Racing dnes absolvoval závěrečný závod letošní sezóny World Series by Renault a opět měl smůlu, když jedenadvacetiletý Jazeman Jaafar víkend v Jerezu de la Frontera zakončil odstoupením ze závodu. Podobně jako včera byl malajský pilot v kvalifikaci zpomalen provozem na trati a přestože v jednotlivých sektorech zajížděl rychlé časy, musel se spokojit až se 17. místem.

Více >>

18.10.2014 - I.S.R. RACING V SOBOTU NA JEREZU ZPOMALIL SILNÝ PROVOZ

Jerez de la Frontera, 18. října – Dnes to byl pro I.S.R. Racing a Jazemana Jaafara těžký den. Po včerejším silném dojmu ve volných trénincích přinesla dnešní kvalifikace na první víkendový závod závěrečného podniku World Series by Renault 2014 značný provoz na trati. Jazeman byl mezi těmi, kteří se dostali do problémů a kvalifikoval se až na 21. místě.

Více >>

17.10.2014 - I.S.R. RACING DO TESTŮ WORLD SERIES BY RENAULT V JEREZU NASADÍ PIZZITOLU A MALJU

Jerez de la Frontera, 17. října – I.S.R. Racing je potěšen, že může oznámit jména jezdců, kteří budou jeho barvy hájit blížících se posezónních testech World Series By Renault v Jerezu de la Frontera. Český tým nasadí dva monoposty Dallara poháněné motory Zytek pro Andreu Pizzitolu a Gustava Malju.

Více >>

28.09.2014 - I.S.R. RACING V TOP 5 VE DRUHÉM ZÁVODĚ NA OKRUHU PAULA RICARDA

Le Castellet, 28. září – I.S.R. Racing zakončil předposlední podnik World Series by Renault FR3.5 pátým místem ve druhém závodě. Malajec Jazeman Jaafar nejprve předvedl slibný výkon v kvalifikaci, zajel čtvrtý čas a následně práci dokončil v závodě, když uzavíral nejlepší pětku.

Více >>

27.09.2014 - I.S.R. RACING ČELIL NA OKRUHU PAULA RICARDA V PRVNÍM ZÁVODĚ VELKÉ SMŮLE

Le Castellet, 27. září – Přestože dnes týmy, fanoušky a jezdce opět na okruhu přivítalo nádherné počasí, měl I.S.R. Racing v prvním závodě World Series by Renault FR3.5 na okruhu Paula Ricarda neuvěřitelnou smůlu. Po devátém místě v kvalifikaci byl Malajec Jazeman Jaafar  nucen zastavit a odstoupit ze závodu jen pár metrů po startu závodu.

Více >>

26.09.2014 - I.S.R. RACING ZAKONČIL PRVNÍ DEN TŘETÍM MÍSTEM

Le Castellet, 26. září – Pozitivní den, během kterého se hodně naučil - takový byl pro I.S.R. Racing první den závodního víkendu World Series by Renault na francouzském okruhu Paula Ricarda. Po náročných podmínkách v Budapešti, přivítalo Le Castellet účastníky teplým počasím a oblohou bez jediného mráčku. Český tým navíc předvedl skvělý výkon a potvrdil svou formu.

Více >>

14.09.2014 - I.S.R. RACING SE V PRVNÍM ZÁVODĚ WORLD SERIES BY RENAULT NA HUNGARORINGU PROSADIL DO TOP 10

Budapešť, 14. září – World Series by Renault FR3.5 v sobotu pokračovala na maďarském Hungaroringu první kvalifikací a závodem. Sedmý podnik sezóny 2014 přinesl z pohledu počasí opět několik překvapení a výrazně se měnilo. Bohužel pro I.S.R. Racing do hry vstoupily červené vlajky, které malajskému pilotovi Jazemanu Jaafarovi znemožnily zaútočit na pole position. Po první části kvalifikace, která se jela na suché trati, byl na vedoucí pozici, ale kvůli přerušení přišel o možnost zlepšit svůj čas a musel se spokojit se 11. místem na startovním roštu.

Více >>

14.09.2014 - I.S.R. RACING PODRUHÉ BĚHĚM ZÁVODNÍHO VÍKENDU WSR FR3.5 V BUDAPEŠTI BODOVAL

Budapešť, 14. září – Druhý závod se na Hungaroringu nesl v duchu velkého návratu I.S.R. Racingu. Malajec Jazeman Jaafar v závěrečném dni na maďarském okruhu zvrátil výsledek náročné druhé kvalifikace a prosadil se až do bodované desítky. Jazeman, který byl během dopolední kvalifikace ve svém rychlém kole blokován, dobře odstartoval a protloukal se výsledkovou listinou směrem vzhůru. Z 16. místa na startovním roštu se dokázal probojovat až na velice pozitivní 8. místo pod šachovnicovou vlajkou.

Více >>