Novinky GT

Novinky

25.06.2017 - Albuquerque, Salaquarda a Schmid získali pro I.S.R. Racing sedmé místo po napínavé stíhací jízdě v Le Castellet

25. června – I.S.R. Racing získal v 1000 km závodě na okruhu Paula Ricarda v Le Castellet, třetím podniku Blancpain GT Series Endurance Cupu, výborné 7. místo.

Více >>

23.06.2017 - I.S.R. Racing je před podnikem Blancpain GT Series Enduracne Cupu v Le Castellet řádně motivován

23. června – I.S.R. Racing je připraven tento víkend vyrazit na trať v rámci třetího podniku Blancpain GT Series Endurance Cupu na okruhu Paula Ricarda v Le Castellet.

Více >>

22.06.2017 - I.S.R. Racing bude ve 24h ve Spa-Francorchamps startovat s tovární podporou Audi

22. června – Jezdecké složení zákaznických týmů Audi bylo potvrzeno a I.S.R. Racingu se vůbec poprvé dostalo statusu továrnou podporovaného týmu.

Více >>

09.06.2017 - Filipe Albuquerque v rámci přípravy na 24h ve Spa-Francorchamps bude s I.S.R. Racingem startovat v Le Castellet

9. června – Pomalu začínají přípravy na vrcholný podnik sezóny letošní Blancpain GT Series, 24h ve Spa-Francorchamps, a I.S.R. Racing je hrdý, že může oznámit spolupráci s Filipem Albuquerquem (POR).

Více >>

04.06.2017 - Skvělé druhé místo pro I.S.R. Racing v závodě Blancpain GT Series Sprint Cupu na Zoderu

4. června – Velmi vzrušující víkend I.S.R. Racing zakončil druhým místem v hlavním závodě a během třetího podniku Blancpain GT Series v Zolderu potvrdil svou skvělou formu

Více >>

01.06.2017 - I.S.R. Racing ve třetím podniku Blacpain GT Series Sprint Cupu míří vysoko

1. června – I.S.R. Racing vyráží ke třetímu podniku Blancpain GT Series Sprint Cupu, který se jede tento víkend v Zolderu.

Více >>

15.05.2017 - Technický problém zastavil I.S.R. Racing při závodě Blancpain GT Series Endurance Cupu na Silverstonu

15. května – Druhý letošní start I.S.R. Racingu v Blancpain GT Series Endurance Cupu na Silverstonu skončil odstoupením ze závodu.

Více >>

09.05.2017 - I.S.R. Racing bude při dalším podniku Blancpain GT Series Endurance Cupu na Silverstonu usilovat o odplatu

9. května – Nadcházející víkend se I.S.R. Racing opět objeví na trati v rámci druhého podniku Blancpain GT Series Endurance Cupu na Silverstonu.

Více >>

03.05.2017 - I.S.R. Racing bude při závodě Blancpain GT Series Sprint Cupu na Brands Hatch usilovat o dobrý výsledek

3. května – Po obtížném úvodním podniku sezóny v Misanu je I.S.R. Racing připraven na restart při nadcházejícím víkendu v britském Brands Hatch, kde se pojede druhý podnik Blancpain GT Series Sprint Cupu 2017.

Více >>

26.04.2017 - Defekt v závěru závodu připravil I.S.R. Racing o zasloužené druhé místo v úvodním podniku Blancpain GT Series Endurance Cupu na Monze

23. dubna – Závodní víkend I.S.R. Racingu na Autodromo Nazionale v Monze, při úvodním podniku letošní sezóny Blancpai GT Series Endurance Cupu , měl hořký konec. Defekt pouhých pět minut před koncem závodu přinutil český tým odstoupit ze druhého místa.

Audi R8 LMS #75 I.S.R. Racingu s posádkou Filip Salaquarda (CZE), Frank Stippler (GER a Clemens Schmid (AUT) začala víkend ve velkém stylu – nejrychlejším časem ve volném tréninku. Čas 1:47,858, který zajel Clemens Schmid v první části tréninku, byl jediný pod hranicí 1:48. Svou příslušnost k nejrychlejší I.S.R. Racing potvrdil v předkvalifikaci devátým nejlepším časem 1:48,898.

Více >>